Location : Home > B > BFC246828185
BFC246828185
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246828185 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246828185 CAP FILM 1.8UF 10 400VDC RAD 1228800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246828185 Film Capacitors 1.8uF 10 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC246828185 CAP FILM 1.8UF 10 400VDC RAD 580800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com