Location : Home > B > BFC246816225
BFC246816225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246816225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246816225 standard package with RoHS 42890 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BFC246816225 RoHS Compliant 40144 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BFC246816225 CAP FILM 2.2UF 10 250VDC RAD 1225100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246816225 Film Capacitors 2.2uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com