Location : Home > B > BFC246807225
BFC246807225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246807225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246807225 CAP FILM 2.2UF 5 100VDC RAD 1548000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246807225 CAP FILM 2.2UF 5 100VDC RAD 888000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246807225 Film Capacitors 2.2uF 5 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com