Location : Home > B > BFC246807155
BFC246807155
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246807155 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246807155 CAP FILM 1.5UF 5 100VDC RAD 1235500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246807155 CAP FILM 1.5UF 5 100VDC RAD 599200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246807155 Film Capacitors 1.5uF 5 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com