Location : Home > B > BFC246804395
BFC246804395
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246804395 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246804395 Film Capacitors 3.9uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC246804395 CAP FILM 3.9UF 10 100VDC RAD 1518600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246804395 CAP FILM 3.9UF 10 100VDC RAD 882300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com