Location : Home > B > BFC246804225
BFC246804225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246804225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246804225 CAP FILM 2.2UF 10 100VDC RAD 687200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246804225 Film Capacitors 2.2uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com