Location : Home > B > BFC246757273
BFC246757273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246757273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246757273 CAP FILM 27NF 10 630VDC RAD 1527500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246757273 CAP FILM 27NF 10 630VDC RAD 891200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-61200 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 12MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 50M