Location : Home > B > BFC246753823
BFC246753823
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246753823 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246753823 CAP FILM 82NF 10 250VDC RAD 1454800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246753823 CAP FILM 82NF 10 250VDC RAD 798800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-01000 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 10MM TNPLTD CPPR+PET BRDD SLVG 5