Location : Home > B > BFC246751105
BFC246751105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246751105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246751105 Film Capacitors 1uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC246751105 CAP FILM 1UF 10 100VDC RAD 1420900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246751105 CAP FILM 1UF 10 100VDC RAD 785900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com