Location : Home > B > BFC246707105
BFC246707105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246707105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246707105 Film Capacitors 1uF 5 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC246707105 CAP FILM 1UF 5 100VDC RAD 1323800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246707105 CAP FILM 1UF 5 100VDC RAD 696800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
492250 BK005 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 492250 BLACK 100 FT
492250 BK005 IC 59770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WR4-C Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories RETAINER WIRE FOR G/H 4" DUCT