Location : Home > B > BFC246704105
BFC246704105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246704105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246704105 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC246704105 Film Capacitors 1uF 10 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246704105 CAP FILM 1UF 10 100VDC RAD 1532200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246704105 CAP FILM 1UF 10 100VDC RAD 886900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com