Location : Home > B > BFC241801504
BFC241801504
Share on FacebookShare on Facebook
BFC241801504 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC241801504 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC241801504 CAP FILM 150NF 5 250VDC RAD 1436100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC241801504 CAP FILM 150NF 5 250VDC RAD 780100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0819-0012 Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT CYCLON SLA 6V 2.5AH