Location : Home > B > BFC238602155
BFC238602155
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238602155 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238602155 CAP FILM 1.5 UF 10 850VDC RAD 1406000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238602155 CAP FILM 1.5 UF 10 850VDC RAD 779000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC238602155 CAP FILM 1.5 UF 10 850VDC RAD 683800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C.5WH72 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT .5" PVC WHITE 3"