Location : Home > B > BFC238558622
BFC238558622
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238558622 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238558622 CAP FILM 0.0062 UF 5 1600 VDC 1548900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238558622 CAP FILM 0.0062 UF 5 1600 VDC 900900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OCFC5IW-X Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories FITTING PWR OUT COR LDP5 OWH
OCFC5IW-X 654978 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
OCFC5IW-X IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OCFC5IW-X NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OCFC5IW-X S/N 10000 2013+ electronics components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
870025174011 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H