Location : Home > B > BFC238552203
BFC238552203
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238552203 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238552203 CAP FILM 0.02 UF 5 1600 VDC RA 800300 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC238552203 Film Capacitors MKP 002 F 5 1600 Vdc Pitch 15mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC238552203 CAP FILM 0.02 UF 5 1600 VDC RA 905500 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC238552203 CAP FILM 0.02 UF 5 1600 VDC RA 800300 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC238552203 2013+ 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRPI-JB3 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SINGLE GANG JUNC BOX 2.77"
TSRPI-JB3 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSRPI-JB3 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
173-60600 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 6MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 100M