Location : Home > B > BFC238364104
BFC238364104
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238364104 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238364104 CAP FILM 100NF 5 2000VDC RAD 787200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC238364104 CAP FILM 100NF 5 2000VDC RAD 1417400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238364104 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-01000 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 10MM TNPLTD CPPR+PET BRDD SLVG 5