Location : Home > B > BFC238356622
BFC238356622
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238356622 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238356622 CAP FILM 6.2NF 5 1600VDC RAD 1537800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238356622 CAP FILM 6.2NF 5 1600VDC RAD 892500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115160009 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V SMD