Location : Home > B > BFC238343752
BFC238343752
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238343752 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238343752 CAP FILM 7.5NF 5 1400VDC RAD 1325200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238343752 CAP FILM 7.5NF 5 1400VDC RAD 679900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SW6 CL005 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP POLY 1" X 100'