Location : Home > B > BFC238341472
BFC238341472
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238341472 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238341472 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC238341472 CAP FILM 4.7NF 5 1400VDC RAD 1433000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238341472 CAP FILM 4.7NF 5 1400VDC RAD 785000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C1.5IB6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT 1.5" PVC BLUE 6'