Location : Home > B > BFC238334472
BFC238334472
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238334472 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238334472 CAP FILM 4.7NF 5 1000VDC RAD 694100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC238334472 CAP FILM 4.7NF 5 1000VDC RAD 588900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC238334472 CAP FILM 4.7NF 5 1000VDC RAD 694100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC238334472 CAP FILM 4.7NF 5 1000VDC RAD 588900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
115058-14 Capacitors Accessories BRACKET FOR 2.5" DIA CAP