Location : Home > B > BFC238334434
BFC238334434
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238334434 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238334434 Film Capacitors 4.03uF 5 1000volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC238334434 CAP FILM 430NF 5 1000VDC RAD 1513400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238334434 CAP FILM 430NF 5 1000VDC RAD 878400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC238334434 Film Capacitors 4.03uF 5 1000volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com