Location : Home > B > BFC238314125
BFC238314125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238314125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238314125 CAP FILM 1.2UF 5 400VDC RAD 806900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC238314125 CAP FILM 1.2UF 5 400VDC RAD 806900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC238314125 Film Capacitors 1.2uF 5 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd