Location : Home > B > BFC238304245
BFC238304245
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238304245 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238304245 CAP FILM 2.4UF 5 250VDC RAD 1355000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238304245 CAP FILM 2.4UF 5 250VDC RAD 699000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC238304245 Film Capacitors 2.4uF 5 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC238304245 Film Capacitors 2.4uF 5 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com