Location : Home > B > BFC238302274
BFC238302274
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238302274 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238302274 CAP FILM 0.27UF 250VDC RADIAL 1413700 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238302274 CAP FILM 0.27UF 250VDC RADIAL 777400 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC238302274 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825641:0 Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825641:0 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SO63-3-9036-22 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD