Location : Home > B > BFC238056432
BFC238056432
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238056432 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238056432 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC238056432 CAP FILM 4.3NF 5 400VDC RAD 1415400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238056432 CAP FILM 4.3NF 5 400VDC RAD 786400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
166-90209 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HELAGUARD - NON-METALLIC CONDUIT
TSRPI-JB2 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SINGLE GANG JUNC BOX 2"