Location : Home > B > BFC237892133
BFC237892133
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237892133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237892133 CAP FILM 13NF 5 2000VDC RAD 790900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237892133 CAP FILM 13NF 5 2000VDC RAD 896100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237892133 CAP FILM 13NF 5 2000VDC RAD 790900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-24-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD