Location : Home > B > BFC237668513
BFC237668513
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237668513 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237668513 CAP FILM 51NF 5 630VDC RAD 1534300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237668513 CAP FILM 51NF 5 630VDC RAD 886300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160275030 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 10 V