Location : Home > B > BFC237663623
BFC237663623
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237663623 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237663623 CAP FILM 62NF 3.5 630VDC RAD 687600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237663623 CAP FILM 62NF 3.5 630VDC RAD 792800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237663623 CAP FILM 62NF 3.5 630VDC RAD 687600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03085 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" SPLITWRAP BRAIDED SLEEVE