Location : Home > B > BFC237663183
BFC237663183
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237663183 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237663183 CAP FILM 18NF 3.5 630VDC RAD 1427200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237663183 CAP FILM 18NF 3.5 630VDC RAD 798200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135375008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V T/H