Location : Home > B > BFC237547222
BFC237547222
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237547222 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237547222 Film Capacitors 2200pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237547222 CAP FILM 2.2NF 3.5 2000VDC RAD 1424000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237547222 CAP FILM 2.2NF 3.5 2000VDC RAD 797000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com