Location : Home > B > BFC237545111
BFC237545111
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237545111 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237545111 Film Capacitors 110pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237545111 CAP FILM 110PF 3.5 2000VDC RAD 1354200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237545111 CAP FILM 110PF 3.5 2000VDC RAD 698200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com