Location : Home > B > BFC237544181
BFC237544181
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237544181 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237544181 Film Capacitors 180pF 5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237544181 CAP FILM 180PF 5 2000VDC RAD 1537500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237544181 CAP FILM 180PF 5 2000VDC RAD 902500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com