Location : Home > B > BFC237543561
BFC237543561
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237543561 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237543561 Film Capacitors 560pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237543561 CAP FILM 560PF 3.5 2000VDC RAD 1316600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237543561 CAP FILM 560PF 3.5 2000VDC RAD 681600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com