Location : Home > B > BFC237543132
BFC237543132
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237543132 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237543132 Film Capacitors 1300pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237543132 CAP FILM 1.3NF 3.5 2000VDC RAD 774000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237543132 CAP FILM 1.3NF 3.5 2000VDC RAD 1401000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03029 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" POLY BRAIDED SLEEVING