Location : Home > B > BFC237542162
BFC237542162
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237542162 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237542162 Film Capacitors 1600pF 5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237542162 CAP FILM 1.6NF 5 2000VDC RAD 1211700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237542162 CAP FILM 1.6NF 5 2000VDC RAD 584700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com