Location : Home > B > BFC237541751
BFC237541751
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237541751 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237541751 CAP FILM 750PF 3.5 2000VDC RAD 798800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237541751 Film Capacitors 750pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237541751 Film Capacitors 750pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237541751 CAP FILM 750PF 3.5 2000VDC RAD 904000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237541751 CAP FILM 750PF 3.5 2000VDC RAD 798800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237541751 Film Capacitors 750pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com