Location : Home > B > BFC237541682
BFC237541682
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237541682 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237541682 CAP FILM 6.8NF 3.5 2000VDC RAD 1534200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237541682 CAP FILM 6.8NF 3.5 2000VDC RAD 888900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237541682 Film Capacitors 6800pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com