Location : Home > B > BFC237541123
BFC237541123
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237541123 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237541123 CAP FILM 12NF 3.5 2000VDC RAD 802800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237541123 CAP FILM 12NF 3.5 2000VDC RAD 697600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237541123 CAP FILM 12NF 3.5 2000VDC RAD 802800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237541123 CAP FILM 12NF 3.5 2000VDC RAD 697600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237541123 Film Capacitors 12000pF 3.5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com