Location : Home > B > BFC237540242
BFC237540242
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237540242 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237540242 CAP FILM 2.4NF 5 2000VDC RAD 1258100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237540242 CAP FILM 2.4NF 5 2000VDC RAD 602100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237540242 Film Capacitors 2400pF 5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com