Location : Home > B > BFC237540122
BFC237540122
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237540122 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237540122 CAP FILM 1.2NF 5 2000VDC RAD 584600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237540122 CAP FILM 1.2NF 5 2000VDC RAD 584600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237540122 Film Capacitors 1200pF 5 2000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237540122 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk