Location : Home > B > BFC237537751
BFC237537751
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237537751 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237537751 Film Capacitors 750pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237537751 CAP FILM 750PF 3.5 1600VDC RAD 1232300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237537751 CAP FILM 750PF 3.5 1600VDC RAD 597300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com