Location : Home > B > BFC237537122
BFC237537122
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237537122 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237537122 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237537122 CAP FILM 1.2NF 3.5 1600VDC RAD 1539200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237537122 CAP FILM 1.2NF 3.5 1600VDC RAD 904200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0859-0012 Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT CYCLON SLA 6V 8.0AH