Location : Home > B > BFC237536332
BFC237536332
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237536332 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237536332 Film Capacitors 3300pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237536332 CAP FILM 3.3NF 5 1600VDC RAD 1208000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237536332 CAP FILM 3.3NF 5 1600VDC RAD 581000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com