Location : Home > B > BFC237536222
BFC237536222
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237536222 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237536222 CAP FILM 2.2NF 5 1600VDC RAD 703300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237536222 CAP FILM 2.2NF 5 1600VDC RAD 598100 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237536222 CAP FILM 2.2NF 5 1600VDC RAD 703300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237536222 CAP FILM 2.2NF 5 1600VDC RAD 598100 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237536222 Film Capacitors 2200pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com