Location : Home > B > BFC237535303
BFC237535303
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237535303 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237535303 CAP FILM 30NF 3.5 1600VDC RAD 1418500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237535303 CAP FILM 30NF 3.5 1600VDC RAD 789500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237535303 Film Capacitors 30000pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com