Location : Home > B > BFC237535223
BFC237535223
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237535223 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237535223 CAP FILM 22NF 3.5 1600VDC RAD 1526200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237535223 CAP FILM 22NF 3.5 1600VDC RAD 897200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237535223 Film Capacitors 22000pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861221485016 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP