Location : Home > B > BFC237535182
BFC237535182
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237535182 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237535182 CAP FILM 1.8NF 3.5 1600VDC RAD 504500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237535182 CAP FILM 1.8NF 3.5 1600VDC RAD 504500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237535182 Film Capacitors 1800pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237535182 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk