Location : Home > B > BFC237535152
BFC237535152
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237535152 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237535152 CAP FILM 1.5NF 3.5 1600VDC RAD 786800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237535152 Film Capacitors 1500pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237535152 Film Capacitors 1500pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237535152 CAP FILM 1.5NF 3.5 1600VDC RAD 892000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237535152 CAP FILM 1.5NF 3.5 1600VDC RAD 786800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited