Location : Home > B > BFC237534132
BFC237534132
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237534132 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237534132 Film Capacitors 1300pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237534132 CAP FILM 1.3NF 5 1600VDC RAD 697700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237534132 Film Capacitors 1300pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237534132 Film Capacitors 1300pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237534132 CAP FILM 1.3NF 5 1600VDC RAD 802900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237534132 CAP FILM 1.3NF 5 1600VDC RAD 697700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited