Location : Home > B > BFC237531682
BFC237531682
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237531682 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237531682 Film Capacitors 6800pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237531682 CAP FILM 6.8NF 3.5 1600VDC RAD 1207700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237531682 CAP FILM 6.8NF 3.5 1600VDC RAD 580700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DRDWR3-X Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories 3" WIRE RETAINER FOR PANELMAX